(rok szkolny 2023/2024)

build 10.01.1 Jest wtorek, godz. 10:28
Admin pracuje

Zaloguj się, żeby uzyskać dostęp do Dzienniczka

Login:
 
ID / Hasło:
 WIRTUALNY DZIENNICZEK

Wirtualny Dzienniczek to miejsce dla rodziców i uczniów. Jest to elektroniczny odpowiednik tradycyjnego, papierowego dzienniczka, gdzie można na bieżąco obejrzeć efekty nauki naszych uczniów. Tutaj też rodzice składają "wirtualny" podpis pod ocenami.

Jeśli masz problem z zalogowaniem się, sprawdź, upewnij się, że postępujesz według poniższych wskazówek:

- Uczeń i nauczyciel wpisuje SWOJE imię i nazwisko,
- Rodzic wpisuje imię i nazwisko SWOJEGO DZIECKA,
- Zarówno imię, jak i nazwisko należy napisać z dużej litery, ze spacją w środku; polskie litery w imieniu i nazwisku w niczym nie przeszkadzają, nie należy ich zamieniać na litery "bez ogonków i kreseczek". Tak więc, login powinien wyglądać przykładowo tak: Maciej Wrona, Łukasz Żółwiński, Andżelika Śląska. Imię musi brzmieć w oficjalnej formie; nie zdrabniaj go!
- W polu "Hasło" wpisz otrzymany w szkole 8-cyfrowy kod.

- Jeśli zmieniałeś login i hasło na swój własny, możesz ich oczywiście użyć do zalogowania się. W tym przypadku również ważna jest wielkość liter - i login, i hasło muszą zostać wpisane tak samo, jak zostały wprowadzone za pierwszym razem.

- Jeśli zapomniałeś zmienionego przez siebie loginu/hasła, możesz zawsze zalogować się korzystając z ustawień otrzymanych w szkole.

- Jeśli straciłeś również login i hasło otrzymane w szkole (albo jeśli jeszcze ich nie odebrałeś) - zapraszamy do szkoły, otrzymasz niezbędne ustawienia w sekretariacie.

Jeśli nadal masz problem z zalogowaniem się, daj znać e-mailem

Powrót do stron szkolnych
Pytania, problemy, opinie, pomysły dotyczące Dzienniczka zgłaszaj na adres admin@psp5.pl


copyright 2002-2024 © Robert Górniak